Informācija par iestājpārbaudījumiem

 
Carnikavas Mūzikas un mākslas skolā š.g. 28.augustā plkst. 17.00 notiks papilduzņemšana mākslas un mūzikas profesionālās ievirzes izglītības programmās uz brīvajām vietām! Šobrīd vairs netiks uzņemti audzēkņi klavierspēles programmā. Īpaši tiek gaidīti jauni audzēkņi uz pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu specialitātēm. Lai pieteiktos uzņemšanai mūzikas un mākslas skolā, vecākiem jāaizpilda un jāiesniedz skolas administrācijai iesnieguma veidlapa.
 

Starptautiskā Muzeju diena

DSC 0123 xx

Š.g. 18.maijā – Starptautiskajā Muzeju dienā, Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas 3. un 4. kursu audzēkņi ar skolotājām V.Grīnbergu un A.Didrihsoni devās uz divām aktuālām mākslas izstādēm.

Izstāžu zālē "Arsenāls" bija apskatāma izstāde “Hiperreālisms. Virziena variācijas Latvijā”. Izstādē eksponēti vairāk kā 50 autoru 170 darbi, iekļaujot tādus māksliniekus kā Imants Lancmanis, Guntis Strupulis, Līga Purmale, Miervaldis Polis. Izstādē apskatāmi darbi, kas radīti laika posmā  no 1969. līdz 2017.gadam.
Mākslas muzejā "Rīgas Birža" apskatāma izstāde “PRADO 12 raksturi” - pasaules slavenu mākslinieku divpadsmit meistardarbi.
Izstādes komplekts ietver Veronēzes, Rubensa, fan Deika, Muriljo, de Goijas un citu ievērojamu Rietumeiropas glezniecības klasiķu radītos sieviešu portretus, kas glabājas PRADO Nacionālā muzeja krājumā Madridē.

Lieldienu dekorācijas Carnikavas novadam

lieldienasCarnikavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi kopā ar pedagogiem šogad piedalījās Lieldienu svētku noformējuma veidošanā Carnikavas novadam, apgleznojot lielformāta vides dekorācijas - olas. Mākslas nodaļas audzēkņi katrs izstrādāja divus skiču piedāvājumus. Pēc tam tika rīkota labāko skiču atlase, kurā kā žūrijas pārstāvis piedalījās arī Carnikavas pašvaldības arhitekts M.Strazds. Tika izvēlētas 15 labākās, radošākās un interesantākās skices, un pirmssvētku nedēļā, spītējot vēsiem un lietainiem laikapstākļiem, olu apgleznošanā piedalījās ne tikai visi mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi, bet arī mūziķi un aktīvākie vecāki.

Mūzikas nodaļas audzēkņi sniedz priekšnesumus PII "Riekstiņš"

DSC 1033 Copy
Ar mērķi iepazīstināt bērnus ar dažādiem mūzikas instrumentiem, un ieinteresēt mūzikas mācības un mūzikas instrumenta spēles apgūšanā, Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi š.g. 4. un 5.aprīlī sniedza nelielus koncertus Carnikavas pirmsskolas izglītības iestādes "Riekstiņš" audzēkņiem. Abas dienas koncerti bija apmeklēti ļoti kuplā skaitā - novada visjaunākā paaudze ar lielu interesi un ļoti uzmanīgi klausījās dažādu mūzikas specialitāšu priekšnesumus un, atpazīstot pazīstamas melodijas - "Kur tu teci, gailīti", "Aijā, žūžū, lāča bērni", "Velc pelīte saldu miegu" - arī dziedāja līdzi. FOTOGALERIJA

Bruno Briedim 3.vieta "Amber Percussion" konkursā

Muz art AmberPerc2017.gada 14.martā Mārupes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās II Sitaminstrumentu spēles solistu konkurss / festivāls "Amber Percussion". Konkursā piedalījās Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas, Latgales priekšpilsētas, Pārdaugavas, Mārupes, Babītes, Ulbrokas, Baldones, Jelgavas, Iecavas, Jēkabpils, Ventspils un citu Latvijas mūzikas skolu sitaminstrumentu specialitātes audzēkņi. Konkursu vērtēja starptautiska žūrijas komisija 4 cilvēku sastāvā. Katram dalībniekam konkursā bija jāatskaņo 3 skaņdarbu programma - skaņdarbs uz mazās bungas, solo bungu komplektam un play along - mīnuss (ar fonogrammu). Carnikavas Mūzikas un mākslas skolu konkursā pārstāvēja trīs 2. sitaminstrumentu spēles klases audzēkņi - Raitis Špīss, Bruno Briedis un Ralfs Embriks, parādot atzīstamu sniegumu. Visaugstāk no mūsu skolas audzēkņiem žūrija novērtēja Bruno Briedi, piešķirot 3.vietu A grupā. Paldies pedagogam Ernestam Mediņam par ražīgu darbu!

Klavierspēles valsts konkursa 2.kārtā atzinība J.E.Daugavietim

Šogad norisinās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas "Taustiņinstrumentu spēle - Klavierspēle" audzēkņu valsts konkurss. No Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas valsts konkursa II kārtā 2017.gada 18.-21.februārī Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā piedalījās 4 audzēkņi: A grupā - Lukass Točs (2.klase, pedagogs T.Āriņa), B grupā -  Sofija Vasiļevska (4.klase, pedagogs T.Āriņa) un Emīlija Petrova (5.klase, pedagogs D.Brokāne), C grupā - Jānis Edmunds Daugavietis (8.klase, pedagogs T.Āriņa). Kopumā audzēkņi parādīja labu sniegumu. Visveiksmīgāk no mūsu skolas valsts konkursa II kārtā nostartēja Jānis Edmunds Daugavietis, saņemot žūrijas Atzinības rakstu.